SERIA 6L

 

Nowa Seria 6L

landini 6L pole

Seria 6L powstała aby godnie zastąpić model Landpower. Na naszym rynku dostępne są 3 modele 6-145, 6-160 oraz 6-175. Ciągniki te napędzane są silnikami Beta Power spełniającymi normy emisji spalin Tier 4 Interim.  Moce jakie oferują nam modele z Serii 6L to 143, 163 oraz 176 KM. Silniki te są 4-ro cylindrowymi jednostkami, wyposażonymi po 4 zawory na każdy cylinder. Pojemność skokowa tych jednostek to 4500 cm3  , posiadają one również Common rail.  
Główne cechy modelu 6L

  • Duża masa
  • Rozstaw osi zachowany z modelu 6-cylindrowego
  • Zwrotność
  • Oszczędność
  • Bezpieczeństwo
  • Prostota w obsłudze

Dzięki szeroko otwieranej masce mamy bardzo dobry dostęp do komory silnika co ułatwia nam codzienną obsługę i konserwację.

 

Duży zbiornik paliwa o pojemności 270 litrów z 38 litrowym zbiornikiem na AdBlue oraz niskim spalaniem znacząco wydłużają okresy pomiędzy tankowaniem.
Seria ta wyposażona jest w zsynchronizowana przekładnię 18+18 z rewersem mechanicznym i suchym sprzęgłem lub w przekładnię 54+18 z rewersem elektrohydraulicznym i mokrym sprzęgłem. Układ hydrauliczny o całkowitym wydatku 125 l/min. W opcji możemy mieć do 10 wyjść hydrauliki zewnętrznej co daje nam gwarancję wszechstronności.

WOM sterowany elektrohydraulicznie posiada 2 prędkości 540/1000 obr/min.
Model ten wyposażony jest w przednie i tylne hamulce tarczowe oraz w system wspomagania hamowania IBS. Skraca on drogę hamowania o połowę znacząco poprawiając tym samym bezpieczeństwo.

landini 6L kabina

Przestronna kabina o doskonałej widoczności, wygodny fotel operatora, wydajny układ klimatyzacji, ogrzewania i wentylacji sprawiają że nawet wielogodzinna praca tym ciągnikiem nie jest uciążliwa.

Pobierz folder
Download this file (SERIA 6L.pdf)SERIA 6L.pdf[ ]21406 kB