GRIP 4

Grip4SAUERBURGER GRIP 4 jest maszyną przeznaczoną do pracy na obszarach o dużym nachyleniu podłoża. GRIP 4 został wyposażony w sterowanie hydrauliczne kół z trzema trybami, które zapewniają wysoką zwrotność. Maszyna zasilana jest 95 - konnym, 4-cylindrowym silnikiem z turbodoładowaniem.Ponadto, ze względu na optymalny rozkład masy, Grip 4 może bezproblemowo poruszać się na terenach płaskich, jak również o dużym kącie nachylenia. Dwustopniowy napęd hydrauliczny zapewnia optymalne przenoszenie siły oraz płynne poruszanie się maszyny. Dzięki obecności międzyosiowego mechanizmu różnicowego GRIP 4 nie niszczy podłoża. Ponadto, dostępne są 4 tryby jazdy.

 

Zwiększony komfort
Wysokiej jakości kabina zapewnia operatorowi doskonałą widoczność w każdej sytuacji. Ponadto, obecność ramy ochronnej zapewnia kierowcy dodatkową ochronę. Przyciemniane szyby w kabinie ograniczają ekspozycję na światło słoneczne. Kontrola maszyny za pomocą dźwigni wielofunkcyjnej oraz ergonomia kabiny podnoszą dodatkowo komfort pracy. Komputer z dużym wyświetlaczem dostarcza operatorowi wszelkich potrzebnych informacji.

 

 

Łatwiejsze sprzęganie

Sprzęganie z wykorzystaniem przedniego lub tylnego układu hydraulicznego jest bardzo wygodne, dzięki obecności przedniego TUZ-a oraz tylnych 3-punktowych szybkosprzęgów. Duży udźwig sięgający nawet 200 dN umożliwia mocowanie ciężkich maszyn współdziałających. System „load sensing” dodatkowo poprawia przyczepność oraz ułatwia poruszanie się po pochyłościach. W celu minimalizacji drgań na przednim układzie hydrauliki w trakcie ruchu drogowego, GRIP 4 został wyposażony w absorber drgań.


Przydatność maszyny do szerokiej gamy zastosowań
Każdy użytkownik GRIP 4 będzie usatysfakcjonowany solidną ramą, na której osadzony został ciągnik, jak również długim czasem eksploatacji maszyny. Dodatkowym atutem ciągnika jest łatwy dostęp do wszystkich jego elementów, jak również niezmienna przydatność maszyny w kolejnych latach.

 

 

 

Pobierz folder
Download this file (Grip4_Sauerburger_PL.pdf)GRIP 4[ ]1035 kB